Ułatwienia dostępu

Ludzie

Zbigniew Pawłowski
Zbigniew Pawłowski
Absolwent informatyki na Politechnice Radomskiej. Nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych i Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole. Pracował też jako specjalista ds. informatyki w banku, pełniąc rolę administratora systemów i sieci informatycznych. Zwolennik aktywności fizycznej, fan koszykówki oraz pielęgnacji ogrodów. Jest zdania, że najlepszymi kucharzami są mężczyźni, dlatego często gotuje. Nie lubi dużo mówić, woli działać.
Szymon Rybiński
Absolwent kierunku informatyka na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiada dwa dyplomy - z zakresu sieciowych systemów informatycznych oraz sieci komputerowych. Pracuje w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Organizuje zajęcia tak, by uczniowie mieli poczucie, że samodzielnie poszukują rozwiązań. Prywatnie interesuje się grafiką komputerową. Bierze udział w maratonach MTB, uwielbia jeździć na rowerze. Jest też fotografem.
Marcin Żyliński
Absolwent Politechniki Poznańskiej i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiada dyplomy z zakresu systemów informatycznych oraz sieci komputerowych. Pracuje w Zespole Szkół Technicznych w Kole i w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Jest fanem komputerów Apple, sporo uwagi poświęca multimediom. Prywatnie zajmuje się reżyserią dźwięku, realizacją obrazu, fotografią. Kocha muzykę filmową.

Logo Infowioska

Stowarzyszenie Promocji Informatyki
INFOWIOSKA

ul. Żeromskiego 49
62-600 Koło

www.infowioska.pl
e-mail: kontakt@infowioska.pl

Wesprzyj nas

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Stowarzyszenia Infowioska wspierasz nasze regulaminowe działania, a tym samym pomagasz promować informatykę i nowoczesne technologie wśród młodych ludzi.

Darowiznę możesz wpłacać na konto Stowarzyszenia:
Santander Bank Polska S.A. 1 Oddział w Kole
23 1090 1203 0000 0001 4771 5794

Serwis www.infowioska.pl używa plików cookie.   Czytaj więcej…

Akceptuję